Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0512012 Tube Drain Overflow Vc1000m3
Item:
#1455417
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512012 |
| Manufacturer Part # | 0512012 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0512012 Tube Drain Overflow Vc1000m3
$135.57
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512012 Tube Drain Overflow Vc1000m3