Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0512299 Adapter Thermometer Digital
Item:
#1454888
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512299 |
| Manufacturer Part # | 0512299 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0512299 Adapter Thermometer Digital
$45.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512299 Adapter Thermometer Digital
