Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0512874 Holder Gauge 351ht
Item:
#1455041
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0512874 |
| Manufacturer Part # | 0512874 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0512874 Holder Gauge 351ht
$83.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0512874 Holder Gauge 351ht
