Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0513698
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0513698 Fuse 6 Amp 250vac Time Delay
Item:
#1455321
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0513698 |
| Manufacturer Part # | 0513698 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0513698 Fuse 6 Amp 250vac Time Delay
$15.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0513698 Fuse 6 Amp 250vac Time Delay
