Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0709773-S Probe Sub Assembly Water Level Pp3
Item:
#1455617
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0709773-S |
| Manufacturer Part # | 0709773-S |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0709773-S Probe Sub Assembly Water Level Pp3
$190.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0709773-S Probe Sub Assembly Water Level Pp3
