Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0712743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0712743 Upper Spray Arm Support
Item:
#1908154
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0712743 |
| Manufacturer Part # | 0712743 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0712743 Upper Spray Arm Support
$121.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0712743 Upper Spray Arm Support, 1-5/8" Dia X 1-1/8" Wide White Plastic 3/8" Hole., Champion, Moyer Diebel Series 501