Free Shipping
Free Shipping
$1,449.40
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0713153 Door Complete 240lt Ht
Item:
#1455628
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0713153 |
| Manufacturer Part # | 0713153 |
| Height | 2" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0713153 Door Complete 240lt Ht
$1,449.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0713153 Door Complete 240lt Ht
