Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 100453
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 100453 Sheave Ak 54 3/4 Bore
Item:
#1455655
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100453 |
| Manufacturer Part # | 100453 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 100453 Sheave Ak 54 3/4 Bore
$242.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100453 Sheave Ak 54 3/4 Bore
