Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 100735
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 100735 Bolt 1/4 20 X 5/8 Hex Head
Item:
#1455662
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 100735 |
| Manufacturer Part # | 100735 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 100735 Bolt 1/4 20 X 5/8 Hex Head
$3.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 100735 Bolt 1/4 20 X 5/8 Hex Head
