Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 101153
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 101153 Link Offset #50 Chain
Item:
#1455682
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 101153 |
| Manufacturer Part # | 101153 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 101153 Link Offset #50 Chain
$20.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 101153 Link Offset #50 Chain
