Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 104266
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 104266 Bushing Brz Oil 3/8 X 3/4 X 3/
Item:
#1455710
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 104266 |
| Manufacturer Part # | 104266 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 104266 Bushing Brz Oil 3/8 X 3/4 X 3/
$32.37
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 104266 Bushing Brz Oil 3/8 X 3/4 X 3/
