$394.69
$633.40
Compare Price
You save
$238.71
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion aftermarket .
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 104764
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 104764 Repair Kit
Item:
#1144027
Technical details
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 104764 |
| Manufacturer Part # | 104764 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.28" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Champion 104764 Repair Kit
$394.69
$633.40
You save
$238.71
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 104764 Red Hat I Repair Kit For 1/2" & 3/4" Valves.
