Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 107550
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 107550 Valve Press Reducing Prv 3/4 N250
Item:
#1455965
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 107550 |
| Manufacturer Part # | 107550 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.6" |
| Weight | 2.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 107550 Valve Press Reducing Prv 3/4 N250
$420.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 107550 Valve Press Reducing Prv 3/4 N250
