Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 107935
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 107935 Tube 5/8id X 15/16od 59105
Item:
#1455974
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 107935 |
| Manufacturer Part # | 107935 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 107935 Tube 5/8id X 15/16od 59105
$10.41/Foot
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 107935 Tube 5/8id X 15/16od 59105
