Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion aftermarket .
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 108043
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 108043 Curtain
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108043 |
| Manufacturer Part # | 108043 |
| Height | 3" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108043 Short Curtain, 24" 13-1/4", Champion 100hdpw 106pw 108hdpw 110ffpw 120hdpw 64, 66pw 70ffpw 72 76pw 80drwshdpw 80ffpw 80hdpw 84, 86pw 90ffpw 90hdpw 94ffpw 94pw Usn-72
