Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 108376
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108376 Rod Threaded 1/4 X 20 5/8
Item:
#1455082
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108376 |
| Manufacturer Part # | 108376 |
| Height | 0.65" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 8.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 108376 Rod Threaded 1/4 X 20 5/8
$44.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108376 Rod Threaded 1/4 X 20 5/8