Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 108380
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108380 Rod Drilled 5/16 X 24 Sst
Item:
#1456024
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108380 |
| Manufacturer Part # | 108380 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 108380 Rod Drilled 5/16 X 24 Sst
$62.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108380 Rod Drilled 5/16 X 24 Sst
