Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108439 Spacer Belt 1/2x9/32x2 9/16 Lg.(gray)
Item:
#1455992
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108439 |
| Manufacturer Part # | 108439 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 108439 Spacer Belt 1/2x9/32x2 9/16 Lg.(gray)
$8.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108439 Spacer Belt 1/2x9/32x2 9/16 Lg.(gray)
