Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 108572
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108572 Curtain Dish (26"w X 19 1 /4"h)
Item:
#1321735
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108572 |
| Manufacturer Part # | 108572 |
| Height | 5.95" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 16.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108572 Curtain Dish (26"w X 19 1 /4"h)