Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108578-M Bracket Perimeter Panel Sst
Item:
#1456000
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108578-M |
| Manufacturer Part # | 108578-M |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 108578-M Bracket Perimeter Panel Sst
$16.12
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108578-M Bracket Perimeter Panel Sst