Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108580 Heater 9kw 220/3 Bstr
Item:
#1456001
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108580 |
| Manufacturer Part # | 108580 |
| Height | 3.4" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 108580 Heater 9kw 220/3 Bstr
$634.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108580 Heater 9kw 220/3 Bstr
