Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 108849
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 108849 Overflow Tube 5 1/2 Inch
Item:
#1456006
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108849 |
| Manufacturer Part # | 108849 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108849 Overflow Tube 5 1/2 Inch