Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 109282
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 109282 Spacer Belt 17/32x11/32id X1 1/32 Lg. (gr
Item:
#1456415
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 109282 |
| Manufacturer Part # | 109282 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 109282 Spacer Belt 17/32x11/32id X1 1/32 Lg. (gr
$3.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 109282 Spacer Belt 17/32x11/32id X1 1/32 Lg. (gr
