Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion aftermarket .
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 109723
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 109723 Short Curtain
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 109723 |
| Manufacturer Part # | 109723 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 109723 Short Curtain 24" X 6-1/4", Champion 44 44dr 44drws 44lt 44ws 54 64 66drpw, 66drwspw 66lt 66pwws 72 84
