Free Shipping
Free Shipping
$4,728.34
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 110189 Booster K2 Spirec
Item:
#1456517
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110189 |
| Manufacturer Part # | 110189 |
| Height | 4.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 15.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 110189 Booster K2 Spirec
$4,728.34
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110189 Booster K2 Spirec
