Free Shipping
Free Shipping
$2,115.73
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 110300-1 Gear Box Lh Uc/cc No Brackets 60x Reduct
Item:
#1456521
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110300-1 |
| Manufacturer Part # | 110300-1 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 110300-1 Gear Box Lh Uc/cc No Brackets 60x Reduct
$2,115.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110300-1 Gear Box Lh Uc/cc No Brackets 60x Reduct
