Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 110458
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 110458 O Ring 3/4 Od X 3/32 Thick
Item:
#1456053
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110458 |
| Manufacturer Part # | 110458 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 110458 O Ring 3/4 Od X 3/32 Thick
$4.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110458 O Ring 3/4 Od X 3/32 Thick
