Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 110738
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 110738 Air Trap Hose Intake Tube
Item:
#1456218
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 110738 |
| Manufacturer Part # | 110738 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 110738 Air Trap Hose Intake Tube
$22.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 110738 Air Trap Hose Intake Tube