Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 111034 Drain Waste Outlet Stainless Steel
Item:
#1456530
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 111034 |
| Manufacturer Part # | 111034 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 111034 Drain Waste Outlet Stainless Steel
$342.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 111034 Drain Waste Outlet Stainless Steel
