Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 111076
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 111076 Spring Motor Return
Item:
#1456531
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 111076 |
| Manufacturer Part # | 111076 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 111076 Spring Motor Return
$99.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 111076 Spring Motor Return
