Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion aftermarket .
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 111532
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 111532 O Ring
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 111532 |
| Manufacturer Part # | 111532 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 111532 Red Drain O-ring, 1.60" Id X .210" Od, Champion 100hdpw 106pw 108hdpw 110ffpw 120hdpw 40kb, 44 44 Modular 44dr 44drws 44lt 44ws 54 60kb 64, Modular 64kb 66drpw 66drwspw 66lt 66pw 66pwws 70ffpw, 76pw 80drwshdpw 80ffpw 80hdpw 86pw 90ffpw 90hdpw, 94ffpw 94pw D-h1 D-hb D-l
