Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 112543
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 112543 Spring Gas Shock Twin Se Al Uh 150
Item:
#1831554
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 112543 |
| Manufacturer Part # | 112543 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 112543 Spring Gas Shock Twin Se Al Uh 150