Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 113123 Fuse 1a/250v 5x20mm
Item:
#1456730
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 113123 |
| Manufacturer Part # | 113123 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 113123 Fuse 1a/250v 5x20mm
$17.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 113123 Fuse 1a/250v 5x20mm
