Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 113889 Heating Element 240v/10kw
Item:
#1192909
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 113889 |
| Manufacturer Part # | 113889 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 2.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Champion 113889 Heating Element 240v/10kw
$568.92
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 113889 Heating Element 240v/10kw
