Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 114020 Hose 1 1/8id X 2 3/4i X 3/16i
Item:
#1456564
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114020 |
| Manufacturer Part # | 114020 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 114020 Hose 1 1/8id X 2 3/4i X 3/16i
$22.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114020 Hose 1 1/8id X 2 3/4i X 3/16i
