Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 114184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 114184 Hose 1 1/2id X 4i Epdm
Item:
#1456572
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114184 |
| Manufacturer Part # | 114184 |
| Height | 2.01" |
| Width | 2.01" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 114184 Hose 1 1/2id X 4i Epdm
$39.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114184 Hose 1 1/2id X 4i Epdm
