Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 114202 Tube Santoprrene Tpe6on 3/16" X 3/8" X 9"
Item:
#1831592
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114202 |
| Manufacturer Part # | 114202 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 114202 Tube Santoprrene Tpe6on 3/16" X 3/8" X 9"
$13.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114202 Tube Santoprrene Tpe6on 3/16" X 3/8" X 9"