$178.73
$250.42
Compare Price
You save
$71.69
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 114640 Timer Pump And Rinse Idec
Item:
#1149120
Technical details
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 114640 |
| Manufacturer Part # | 114640 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 3.31" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Champion 114640 Timer Pump And Rinse Idec
$178.73
$250.42
You save
$71.69
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 114640 Timer Pump And Rinse Idec
