Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 116783 Fan Nmb 24vdc 92mmx92mm 91.8
Item:
#1456606
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 116783 |
| Manufacturer Part # | 116783 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 116783 Fan Nmb 24vdc 92mmx92mm 91.8
$113.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 116783 Fan Nmb 24vdc 92mmx92mm 91.8
