Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 180060 Fuse T 70a 250v Fast Act
Item:
#1456997
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 180060 |
| Manufacturer Part # | 180060 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 180060 Fuse T 70a 250v Fast Act
$97.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 180060 Fuse T 70a 250v Fast Act
