Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 205502 Spraypipe Final Rinse W6 Lower
Item:
#1457026
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 205502 |
| Manufacturer Part # | 205502 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 205502 Spraypipe Final Rinse W6 Lower
$733.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 205502 Spraypipe Final Rinse W6 Lower