Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 206580 Pipe Final Rinse E2 Euccw
Item:
#1457028
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 206580 |
| Manufacturer Part # | 206580 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 206580 Pipe Final Rinse E2 Euccw
$634.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 206580 Pipe Final Rinse E2 Euccw
