Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 207061 Post Arm Conveyor Jam Switch
Item:
#1457032
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 207061 |
| Manufacturer Part # | 207061 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 207061 Post Arm Conveyor Jam Switch
$139.98
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 207061 Post Arm Conveyor Jam Switch