Free Shipping
Free Shipping
$922.89
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 308887 Door 12 Weldment Ucc Liftout
Item:
#1457126
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 308887 |
| Manufacturer Part # | 308887 |
| Height | 0.01" |
| Width | 12" |
| Depth | 38" |
| Weight | 4.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 308887 Door 12 Weldment Ucc Liftout
$922.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 308887 Door 12 Weldment Ucc Liftout