Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 327906 Plate Pump Suction
Item:
#1457079
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 327906 |
| Manufacturer Part # | 327906 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 327906 Plate Pump Suction
$80.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 327906 Plate Pump Suction
