Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 328034 Support E Upper Wash Arm Weldment
Item:
#1457083
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 328034 |
| Manufacturer Part # | 328034 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 328034 Support E Upper Wash Arm Weldment
$57.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 328034 Support E Upper Wash Arm Weldment
