Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 328959
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 328959 Refuse Basket Weldt E22pw
Item:
#1457089
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 328959 |
| Manufacturer Part # | 328959 |
| Height | 6.1" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 19.2" |
| Weight | 4.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 328959 Refuse Basket Weldt E22pw
$482.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 328959 Refuse Basket Weldt E22pw
