Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 329672 Track Weld Lh Upper Manifold Euccw
Item:
#1457093
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 329672 |
| Manufacturer Part # | 329672 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 26.45" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 329672 Track Weld Lh Upper Manifold Euccw
$596.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 329672 Track Weld Lh Upper Manifold Euccw