Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 329927
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 329927 Baffle E Table Flange With Cutout
Item:
#1457098
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 329927 |
| Manufacturer Part # | 329927 |
| Height | 2" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 329927 Baffle E Table Flange With Cutout
