Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 333155
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 333155 Rod Drive Epw E Rack 10.750 Lg
Item:
#1457220
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 333155 |
| Manufacturer Part # | 333155 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 333155 Rod Drive Epw E Rack 10.750 Lg
